Siparişiniz öncesi teslimat bölgenizi kontrol ederek, minimum sipariş tutarını buradan incelemenizi rica ederiz. Farklı lokasyonlar için bizimle iletişime geçiniz.

MEG CAFE

SIKÇA SORULAN SORULAR

+-Siparişimin onaylandığını nasıl anlayabilirim?

Siparişiniz sistemimize düştükten sonra, sitemize kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu noktada sitemize güncel ve eksiksiz bir e-posta adresi bırakmış olduğunuzdan emin olmanızı rica ederiz. Müşteri Hizmetleri departmanımız ile iletişime geçmeniz gerektiğinde kullanacağınız yine aynı e-posta adresi olacağından, ilgili e-posta adresini kaydetmenizi tavsiye ederiz.

+-Siparişimi iptal edebilir miyim?

Ürünler sizin için özel olarak siparişinizi takiben hazırlanmaktadır, çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek yiyecek içecek ve benzeri gıda maddelerinden olması nedeni ile siparişin iptali gerçekleştirilmemektedir. Ancak teslimat sırasında ürünü incelemek şartı ile; teslimat sırasında üründe bozulma olması, ürünün sipariş edilen ürün olmaması, ürünün internet sitesinde belirtilen görsellerle, pişirme teknikleri ile veya içerik olarak aynı olmaması durumunda; ürünü tüketmemek şartı ile ürünü teslim almaktan kaçınabilir ve cayma hakkını kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Satış Sözleşmesi madde 6, Alıcının Cayma ve İptal Hakkı altından inceleyebilirsiniz.

+-Siparişim istediğim şekilde gelmedi, ne yapmalıyım?

Teslimat sırasında ürünü incelemek şartı ile; teslimat sırasında üründe bozulma olması, ürünün sipariş edilen ürün olmaması, ürünün internet sitesinde belirtilen görsellerle, pişirme teknikleri ile veya içerik olarak aynı olmaması durumunda; ürünü tüketmemek şartı ile ürünü teslim almaktan kaçınabilir ve cayma hakkını kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Satış Sözleşmesi madde 6, Alıcının Cayma ve İptal Hakkı altından inceleyebilirsiniz. Farklı sorularınız için Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya info@megtogo.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

+-Siparişimi kaç gün içerisinde teslim alacağım?

Tüm ürünlerimiz siparişinizi takiben özel olarak hazırlanmaktadır. Evde Davet başlığı altında yer alan Beef Wellington, Pekin Ördeği ve Kuzu But'un hazırlanıp teslim edilmesi 3 gün sonra, diğer ürünler ertesi gün teslim edilecek şekilde siparişinizi takiben hazırlanacaktır. Tüm teslimatlar kendi özel araçlarımızla gerçekleştirilmekte olup, sipariş adımında seçeceğiniz zaman dilimi aralığında, dilerseniz ileri tarihli olarak siparişinizi teslim etmek için çalışıyor olacağız. Trafik ve hava durumu gibi olumsuz şartlar teslimat zamanlarında gecikmelere neden olabilmektedir.

+-Hangi ilçelerden sipariş verebilirim?

Meg To Go şuan için sadece İstanbul'un belirli ilçelerine teslimat için hizmet vermektedir. Teslimat bölgelerimiz dışında özel siparişlerinizin olması durumunda Müşteri Hizmetlerinden veya info@megtogo.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Teslimat İlçeleri;

 • Sarıyer
 • Şişli
 • Ümraniye
 • Üsküdar
 • Zeytinburnu
 • Beyoğlu
 • Eyüpsultan
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Kadıköy
 • Kağıthane
 • Ataşehir
 • Bayrampasa
 • Beşiktaş
 • Beykoz
 • Beyoğlu

+-Hangi ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirim?

Meg To Go aşağıdaki güvenli ödeme yöntemlerini sunar;

Kredi Kartı : Sipariş işlemi sırasında alıcı, MasterCard, VISA veya Amex kredi kartı numarasını ve kredi kartının son kullanma tarihi, kredi kartında yazılı olan alıcı tam adını doldurarak, ödeme yetkilendirme sürecine geçebilir. Alıcı, ödemenin onaylanıp onaylanmadığı konusunda bilgilendirilecektir.

Havale/​EFT : Sipariş işlemi sırasında Havale/EFT ödeme seçeneği ile verilen siparişler, ödemenin hesabımıza yansıdığı tarihte geçerli olacaktır. Ödemeniz finans departmanımız tarafından onaylanana kadar siparişiniz sistemimizde “Ödeme Bekleniyor” pozisyonunda kalacaktır. Ürün temini ve kargolama işlemlerinin bir an önce başlatılması için ödemenize ait dekontu info@megtogo.com adresine göndermenizi rica ederiz. Dekontu gönderilen havaleler firmamız tarafından en geç bir saat içinde onaylanmaktadır. İşleme sokulan siparişler belirtilen teslimat sürelerinde teslim edilmektedir.